DANGER ANGEL: Συναυλίες στην Ευρώπη με τον JEFF SCOTT SOTO

Πολύ ευχάριστα είναι τα συναυλικά νέα για τους οπαδούς των “δικών μας” Danger Angel αφού ανακοινώθηκε ότι θα ανοίξουν την ανοιξιάτικη τουρνέ του JEFF SCOTT SOTO!

Οι Danger Angel θα κυκλοφορήσουν στις 29 Ιανουαρίου το καινούργιο τους δίσκο που θα ονομάζεται “REVOLUTIA” ενώ παρακάτω μπορείτε να διαβάστε τις ημερομηνίες των ζωντανών εμφανισεων τους:

05/04/2013 Friday UK Birmingham ‘The Asylum’
06/07/2013 Saturday UK London ‘Camden Underworld’
11/04/2013 Thursday NL Kerkrade ‘Rock Temple’
12/04/2013 Friday NL Vosselaar ‘Biebob’
13/04/2013 Saturday DE Hamburg ‘Headbangers Ballroom’ (TBA)
16/04/2013 Tuesday DE Essen ‘Turock’
17/04/2013 Wednesday FR Cergy Vaureal (Paris) ‘Le Forum’
19/04/2013 Friday DE Lichtenfels ‘Paunchy Cats’
20/04/2013 Saturday HU Budapest ‘Club 202’
22/04/2013 Monday SRB (TBC) (TBC)
24/04/2013 Wednesday BG Sofia (TBC)
25/04/2013 Thursday GR Thessaloniki ‘8ball’
26/04/2013 Friday GR Athens ‘Kyttaro Live’