![](https://;/wp-content/uploads/oldrockway/photos/news/2013/noemvrios/ProjectZeroed.jpg)
Οι Project Zeroed είναι ένα alternative/new metal σχήμα από την Αθήνα που μετράει 2 χρόνια ζωής . Έχοντας εμφανιστεί σε πολλά stages εντός και εκτός της Αθήνας και με καινούριο υλικό και τραγουδιστή , επιστρέφουν δριμύτεροι στη σκηνή του Afterdark για ένα Live που θα συζητηθεί !!!
Μαζί τους :
Οι Deckshades. Έχοντας κυκλοφορήσει ήδη το πρώτο τους Album και ετοιμάζοντας το 2ο είναι έτοιμοι να μας συναρπάσουν με την μουσική τους !
Οι Everyman. Μια νέα alternative μπάντα με γυναικεία φωνητικά και δικές τους συνθέσεις.Δημιουργήθηκε στα τέλη του 2012 και είναι έτοιμοι για ένα μεγάλο ντεμπούτο στην ροκ σκηνή !
Sponsored by Uncle Chroni’s tattoo and body piercing
![](https://rockway.gr/wp-content/plugins/dp-post-views/images/eyes.png)