![](https://;/wp-content/uploads/oldrockway/photos/news/2013/septembrios/flat-screen-tvs.jpg)
Αύριο το βράδυ, Σάββατο, 09/11/13, στο Second Skin, θα βρίσκονται οι Σουηδοί Year of the Goat, μαζί με τους δικούς μας, Aherusia, Mahakala και Speedblow. Δελτίο τύπου.
![](https://rockway.gr/wp-content/plugins/dp-post-views/images/eyes.png)
Αύριο το βράδυ, Σάββατο, 09/11/13, στο Second Skin, θα βρίσκονται οι Σουηδοί Year of the Goat, μαζί με τους δικούς μας, Aherusia, Mahakala και Speedblow. Δελτίο τύπου.
All Rights Reserved Rockway.gr - © 2020 - Powered by George Vlahavas